ana sayfa    site haritası    iletişim

 
         Üye Girişi
  Bina Enerji Performansı
    Yeni BEP Yönetmeliği

 

   
 
 
TTMD'den Üniversitede Tanıtım Günü Etkinliği

 Türk Tesisat Mühendisleri Derneği İzmir İl Temsilciliği tarafından 22-23 Kasım 2017 tarihleri arasında Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümü’nde ikinci öğretim ve gündüz öğretime TTMD Tanıtım semineri düzenledi.

Etkinliğe TTMD Yönetim Kurulu Üyesi Birol Yavuz, TTMD İzmir İl Temsilcisi Ahmet Demir, TTMD  Komite üyelerimizden, Yrd. Doç. Dr. Ziya Haktan Karadeniz, Seçkin T. Erdoğmuş, Hakan Kocaova, Burcu Karaman, Arslan Ç. Gürel, Tolga Pala ve Sevda Atabay katıldı.  
Makina Mühendisliği 2. sınıf öğrencilerinin katıldığı etkinlikte ilk olarak TTMD tanıtım filmi öğrencilere izletildi. Ardından, TTMD Yönetim Kurulu Üyesi Birol Yavuz TTMD’nin tarihçesi ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Etkinlikte daha sonra TTMD İzmir İl Temsilciliği Komite üyelerinden Hakan Kocaova ve Burcu Karaman tasarımcı disiplini, Seçkin Erdoğmuş imalatçı disiplini, Arslan Ç. Gürel  satıcı ve mümessil disiplini, Birol Yavuz uygulamacı disiplini, KÇÜ Öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Ziya Haktan Karadeniz akademisyen disiplini hakkında bilgileri öğrencilerle paylaştılar.
TTMD İzmir İl Temsilciliği Komite Üyelerini etkinliğin son bölümünde öğrencilerden gelen mesleki soruları yanıtladılar.
Tüm Haberler İçin Tıklayın

LookUs & Online Makale