ana sayfa    site haritası    iletişim

 
         Üye Girişi
  Bina Enerji Performansı
    Yeni BEP Yönetmeliği

 

   
 
 
TTMD Temsilcilik Toplantısı Yapıldı
Türk Tesisat Mühendisleri Derneği Yönetim Kurulu tarafından organize edilen, TTMD Temsilcilikleri ve Yönetim Kurulu’nu bir araya getiren “Temsilcilik Toplantısı” 29 Temmuz 2017 tarihinde Ankara Latanya Hotel’de yapıldı. Toplantının açılış konuşmasını Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Kemal Gani Bayraktar yaparken, toplantıya TTMD Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Birol Kılkış internet aracılığıyla canlı bağlantı sağladı.
 
Toplantıda ilk sunumu TTMD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sarven Çilingiroğlu yaptı. Çilingiroğlu, TTMD çalışmaları hakkında katılımcılara bilgiler sundu ve il temsilcilerinden tanıtım filmi ve sunumunun, her seminer ve toplantı öncesinde mutlak surette gösterilmesi dileğinde bulundu. Çilingiroğlu ayrıca 12 -14 Nisan 2018 tarihlerinde yapılacak olan TTMD Sempozyumu ve yeni yayınlanacak 3 kitap (62-1 /  62-2 Ashrae Standartları, TTMD Sistem Seçimi Çalıştayı) hakkında bilgiler verdi.
 
Yönetim Kurulu Üyesi ve Temsilcilik Komisyon Başkanı Göksel Duyum da bir sunum gerçekleştirerek
TTMD Temsilcilerinden beklentileri ve 2017-2019 döneminde yürütülecek çalışmaları aktardı.  
Temsilciliklerin yeni üye kaydı ve eski üye borçlarının temsilciler tarafından takip edilmesi ve komisyonların hemen kurularak daha fazla üye katılımlarının sağlanması için çalışmalar yapılması gerektiğini belirten Duyum, özetle beklentileri şu şekilde sıraladı:
a) Temsilciliklerin yılda en az 8 seminer yapması,
b) Temsilciliklerin çalıştaylara katkı sağlanması,
c) Temsilciliklerin faaliyetleri ile ilgili her ay değerlendirme raporunun gönderilmesi,
d) Temsilciliklerin seminere katılamayan katılımcılara cep telefonu yardımıyla seminerlerin duyurulması,
 
Toplantının devamında TTMD İl Temsilcileri, kendi illerine bağlı çalışmalar hakkında bilgilendirme yaparak yönetim kurulundan beklentilerini birer sunum halinde ilettiler. 
 
  
  
 
Tüm Haberler İçin Tıklayın

LookUs & Online Makale