ana sayfa    site haritası    iletişim

 
         Üye Girişi
  Bina Enerji Performansı
    Yeni BEP Yönetmeliği

 

   
 
 
TTMD Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı
Türk Tesisat Mühendisleri Derneği 2017 yılı Olağan Genel Kurulu, 24 Mart 2018 tarihinde yeterli çoğunluğun katılımıyla Ankara Latanya Otel’de gerçekleştirildi. TTMD Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Birol Kılkış’ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından gündem maddelerinin karara bağlanmasıyla devam etti. 
Genel Kurul’da daha sonra Yönetim Kurulu Üyeleri; temsilcilikler, üye ilişkileri, basın ve halkla ilişkiler, yayın ve sertifikalı eğitimler, MMO, sektörel dernekler ve kamu kurumları ile ilişkiler, sempozyum 2018, dış ilişkiler, uluslararası dernek ve kurumlar ile yapılan yeni girişimler, yeni web sitesi, üye yönetimi ve dijital arşiv yazılımları, 25.yıl ve stratejik plan ve mali tablolar alt başlıklarında birer sunum gerçekleştirdiler. 
 
Genel Kurul’da gündeme gelen diğer konu başlıkları: 
 
Faaliyet Raporu ve tablolar üzerine söz alan üyelerin konuşmalarından sonra oylanan Yönetim Kurulu 2017 yılı çalışmaları oybirliği ile ibra edildi.
2018 yılı Dernek üyelik aidatının yıllık 100TL olarak kalması oybirliği ile kabul edildi.
2018 yılı Dernek ve İktisadi İşletme tahmini bütçeleri oybirliği ile kabul edildi.
Gündemin son maddesi olan dilek ve öneriler bölümünde yapılan konuşmaların ardından Genel Kurul toplantısı, TTMD Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Birol Kılkış’ın teşekkür konuşmasıyla tamamlandı. 
 
Tüm Haberler İçin Tıklayın

LookUs & Online Makale