Boru ve Bağlantı Elemanları El Kitabı Kullanımı Tanıtımı Yapıldı

Webinar Videosu

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği ve Mekanik Tesisat Müteahhitleri Derneği’nin işbirliğiyle Tasarımcılara Özel olarak düzenlen “Boru ve Bağlantı Elemanları El Kitabı Kullanımıkonulu çevirimiçi seminer 28 Ocak 2021 tarihinde gerçekleştirildi. Moderatörlüğünü MTMD Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Çelimli’nin yürüttüğü etkinliğe Yayın Komisyonu ve MTMD Onursal Üyesi İbrahim Karakaş konuşmacı olarak katıldı. 

MTMD 7. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Biner’in açılış konuşmasının ardından kısa bir sunum yapan İrfan Çelimli 2017 yılından başlayan kitabın yayına hazırlık sürecini, kronolojik olarak anlatan sunumunu paylaştı ve katkı verenleri özetledi. Çelimli, bu yayının sektörün katkısına açık bir çalışma olduğunu ve de 2023 yılına kadar bu şekliyle korunacağını ifade etti. İkinci konuşmacı İbrahim Karakaş, kitabın temel bölümlerini, kullanım şeklini, hangi ihtiyaçları karşılayacağını ve tasarımcılara özel hususları özetleyen sunumunu aktardı. Dinleyicilerden gelen soruların detaylı şekilde yanıtlandığı bölümün ardından toplantı sona erdi.

Boru ve Bağlantı Elemanları El Kitabı Kullanımı Tanıtımı Yapıldı Boru ve Bağlantı Elemanları El Kitabı Kullanımı Tanıtımı Yapıldı Boru ve Bağlantı Elemanları El Kitabı Kullanımı Tanıtımı Yapıldı
Paylaş:


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr