EuroSun 2020 Bildirileri Çevrimiçi Yayımlandı

Geçen yıl ISES tarafından ilk kez sanal olarak gerçekleştirilen 13. Uluslararası Binalar ve Sanayi için Güneş Enerjisi Konferansı’nın bildirileri çevrimiçi olarak yayımlandı.

EuroSun 2020, Kıbrıs Teknoloji Üniversitesi (CUT) ve Batı Attika Üniversitesi birlikteliği ve Uluslararası Enerji Ajansı (IEA) Güneşle Isıtma ve Soğutma (SHC) ile işbirliği içinde düzenlendi. EuroSun 2020, yalnızca Avrupa'dan değil, dünyanın dört bir yanından birçok araştırmacıyı, yenilenebilir enerji uygulayıcılarını, öğrencileri, hükümet yetkililerini, medyayı ve genel halkı, yenilenebilir enerji teknolojileri ve dağıtımları hakkında en son bilgileri öğrenmek için çevrimiçi buluşturdu. Konferans, dünyanın tüm son kullanım enerji gereksinimlerini karşılamak için %100 yenilenebilir enerjiye nasıl ulaşabileceğine ilişkin tartışmaları canlandırmak için çeşitli teknik oturumlar, genel oturumlar ve açılış konuşmaları yanı sıra sadece elektrik değil, aynı zamanda ısıtma, soğutma ve ulaşım uygulamaları başlıklarından oluşmaktadır.  12 konferans temasını kapsayan toplam 101 bildiri içermektedir.

Veri tabanındaki makalelerin tamamına başlık, yazar ve konuya göre arama yaparak ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz. http://proceedings.ises.org/?conference=eurosun2020

EuroSun 2020 Bildirileri Çevrimiçi Yayımlandı
Paylaş:


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71 -
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr