Geleneksel Boğaziçi Buluşması TTMD İstanbul Temsilciliği Ev Sahipliğinde Gerçekleşti

 
 
Türk Tesisat Mühendisleri Derneği 2019-2020 etkinlik dönemine İstanbul Boğazı’nda merhaba dedi. TTMD İstanbul Temsilciliği Üye İlişkileri ve Sosyal Organizasyonlar Komisyonu tarafından düzenlenen Geleneksel Boğaziçi Buluşması 6 Eylül 2019 Cuma akşamı yapıldı. Üyelerin Kabataş ve Beylerbeyi sahillerinde alınmasıyla başlayıp, kokteyl ve akşam yemeği ile devam eden gecede TTMD İstanbul İl Temsilcisi Gülmetan Savaş kısa bir konuşma yaparak Geleneksel Buluşmaya katılan herkese ve sektörümüzün değerli temsilcileri Alp Pompa A.Ş., Giacomini Unival A.Ş., İnka Yapı Bağlantı Elemanları A.Ş. ve Norm Teknik A.Ş. firmalarına teşekkürlerini sundu. Gecede bir konuşma yapan TTMD Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Kemal Gani Bayraktar, ilk olarak Boğaziçi Buluşmasını geleneksel hale getiren İstanbul Temsilciliği’ne ve Üye İlişkileri ve Sosyal Organizasyonlar Komisyonuna teşekkür ettikten sonra şunları söyledi: “İstanbul Temsilciliği toplam üye sayımızın %45’ini temsil ediyor 2 bini aşkın üyemiz içinde... Bu dönem eğitim seminerleri ve sosyal etkinliklerle birlikte hem yıllık çalıştayımıza hem de uluslararası sempozyumumuza İstanbul Temsilciliğimiz ev sahipliği yapacak. Kasım ayında gerçekleştirilecek yıllık çalıştayımız Commissioning özelinde yapılacaktır. Tüm etkinliklerde katkı ve katılımlarınız önemlidir.  Derneğimiz REHVA’nın Yönetiminde yer aldı, bu 27 ülkede 130 bini aşkın meslektaşınızla birlikte çalışabilmeyi ifade eder. Süreçlerinizi geliştirmede TTMD her zaman sizlere yardımcı olmaya hazırdır. Kasım ayında Brüksel’de REHVA’nın bir zirvesi var tüm üyelerimize ücretsiz, portalımız aracılığıyla ilettiğimiz duyurudaki link aracılığıyla kayıt yaptırabilirsiniz.” 
 
TÜYAK 2019 Sempozyumu hazırlıklarını yürüten üyemiz Prof. Dr. Abdurrahman Kılıç’a başarılar dileyen, REHVA yayınlarına sıfıra yakın enerjili binalar – nZEB konusunda kitap hazırlayan üyemiz Prof. Dr. Ahmet Arısoy’a teşekkür eden, ülkemizde Solar Decathlon’un gelişimine ve üyemiz Doç. Dr. Murat Çakan yönetiminde Fas’ta yarışmaya katılan genç meslektaşlarımıza       öncülük eden üyemiz Prof. Dr. Nilüfer Eğrican’a teşekkür ederek konuşmasına devam eden TTMD Başkanı, ilk olarak 13. Dönem TTMD İstanbul Temsilciliği görevini yürüten Sn. Görkem Kızıltan Ustalı’ya liderliği ve çalışmaları için teşekkür belgesi takdim etti. TTMD Geleneksel Boğaziçi Buluşması’nın gerçekleşmesini sağlamada katkılarını esirgemeyen Alp Pompa A.Ş., Giacomini Unival A.Ş., İnka Yapı Bağlantı Elemanları A.Ş. ve Norm Teknik A.Ş. firmalarına hem birer teşekkür belgesi hem de TEMA aracılığıyla Ege Ormanına adlarına dikilen ağaçların sertifikalarını takdim eden Dr. Bayraktar, Solar Decathlon’da çaba sarf eden genç meslektaşlarımıza da katkılarımızın iletileceğini belirtti. 
 
Etkinliğin ilerleyen saatlerinde müzik eşliğinde hoşça vakit geçiren üyeler, gelecek dönem için başarı ve iyi dilek temennisinde bulundu. 
 
 
Geleneksel Boğaziçi Buluşması TTMD İstanbul Temsilciliği Ev Sahipliğinde Gerçekleşti Geleneksel Boğaziçi Buluşması TTMD İstanbul Temsilciliği Ev Sahipliğinde Gerçekleşti Geleneksel Boğaziçi Buluşması TTMD İstanbul Temsilciliği Ev Sahipliğinde Gerçekleşti Geleneksel Boğaziçi Buluşması TTMD İstanbul Temsilciliği Ev Sahipliğinde Gerçekleşti Geleneksel Boğaziçi Buluşması TTMD İstanbul Temsilciliği Ev Sahipliğinde Gerçekleşti Geleneksel Boğaziçi Buluşması TTMD İstanbul Temsilciliği Ev Sahipliğinde Gerçekleşti Geleneksel Boğaziçi Buluşması TTMD İstanbul Temsilciliği Ev Sahipliğinde Gerçekleşti Geleneksel Boğaziçi Buluşması TTMD İstanbul Temsilciliği Ev Sahipliğinde Gerçekleşti Geleneksel Boğaziçi Buluşması TTMD İstanbul Temsilciliği Ev Sahipliğinde Gerçekleşti Geleneksel Boğaziçi Buluşması TTMD İstanbul Temsilciliği Ev Sahipliğinde Gerçekleşti Geleneksel Boğaziçi Buluşması TTMD İstanbul Temsilciliği Ev Sahipliğinde Gerçekleşti Geleneksel Boğaziçi Buluşması TTMD İstanbul Temsilciliği Ev Sahipliğinde Gerçekleşti
Paylaş:


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71 -
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr