Hava Dağıtım Sistemlerinde Otomasyon Senaryoları ve Ekipmanları Anlatıldı

TTMD Adana Temsilciliği’nin düzenlediği Hava Dağıtım Sistemlerinde Otomasyon Senaryoları ve Ekipmanları semineri 18 Kasım 2019 tarihinde MMO Adana Şubesi’nde yapıldı. Seminer Burak Kurtuluş konuşmacı, Seçkin Gençler oturum başkanı olarak katıldı.

Sabit ve değişken hava debilerinin, hava dağıtım sistemlerinde sistem tasarımının temelini oluşturduğunu, fakat uygulama ve senaryo kısmında gerekli önemin gösterilmediğini belirten Burak Kurtuluş; tüm sistemler ve örnekler için amacın doğru verilerin ölçülmesini sağlamak ve ölçümler sonucunda doğru kontrole ulaşmak olduğunu söyledi.  Konuşmacı daha sonra sabit ve değişken hava debisiyle ilgili proje örnekleri sundu. Seminer, Adana İl Temsilcisi Savaş Geçgeldi’nin konuşmacı ve oturum başkanına teşekkür belgesi takdimiyle son buldu.

Hava Dağıtım Sistemlerinde Otomasyon Senaryoları ve Ekipmanları Anlatıldı Hava Dağıtım Sistemlerinde Otomasyon Senaryoları ve Ekipmanları Anlatıldı Hava Dağıtım Sistemlerinde Otomasyon Senaryoları ve Ekipmanları Anlatıldı
Paylaş:


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71 -
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr