Havalandırma, Hava Miktarı ve Hava Kanalı Hesaplamalarına Giriş Semineri Yapıldı

TTMD Adana Temsilciliği’nin düzenlediği Havalandırma, Hava Miktarı ve Hava Kanalı Hesaplamalarına Giriş konulu eğitim semineri 16 Aralık Pazartesi günü MMO Adana Şubesi’nde yapıldı. Oturum başkanlığını Mehmet Ali Teran’ın yürüttüğü seminere Bahadırhan Tari konuşmacı olarak katıldı. Sunumuna havalandırma gerekliliğini anlatarak başlayan Tari, kabul edilebilir iç ve dış hava kalitesi verilerini paylaştıktan sonra gerekli hava miktarı hesapları hakkında bilgiler aktardı.

Sistem tasarımına değinen konuşmacı, ısı kazançlarını atılması, egzoz uygulamaları, endüstriyel kurutmalar, konut ve ticari uygulamalar, havalandırma kanallarının hesabı gibi konu başlıklarında bilgiler sundu. Seminer sonunda TTMD Adana İl Temsilcisi Savaş Geçgeldi konuşmacıya teşekkür belgesi verdi.

Havalandırma, Hava Miktarı ve Hava Kanalı Hesaplamalarına Giriş Semineri Yapıldı Havalandırma, Hava Miktarı ve Hava Kanalı Hesaplamalarına Giriş Semineri Yapıldı Havalandırma, Hava Miktarı ve Hava Kanalı Hesaplamalarına Giriş Semineri Yapıldı
Paylaş:


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71 -
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr