HVAC Sistem Seçimi Kitabı Yayımlandı

Mesleğimizi uygularken ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak, bu çerçevede binalarda sağlıklı, güvenli, konforlu yaşanabilir ortamlar yaratmak, doğanın imkânlarını da kullanarak enerji etkin ve çevreyi koruyan çözümler üretmek ve bu doğrultuda diğer meslek ve uzmanlık paydaşları ile eşgüdüm içinde hareket etmek amacıyla Türk Tesisat Mühendisleri Derneği, çalışmalarını 1992’den bu yana aralıksız sürdürmektedir.
 
Profesyonel hizmet veren meslektaşlarımızla, yeni mezun mühendisler ve bu meslekte yetişmek isteyen öğrencilerin uygulama alanındaki eğitimlerine, araştırmalarına, bilgi ve teknoloji transferine katkıda bulunmak amacıyla tesisat sektörü ile ilgili doğru ve çağdaş bilgiler içeren “El Kitapları”nın yayımlanması ve “Uygulama Kuralları”nın konması hedefiyle bugüne kadar çeşitli konularda 37 adet TTMD Yayını sektörümüzün yararına sunulmuştur.
 
Yeni yayınımız 38 numaralı “HVAC Sistem Seçimi - TTMD 2016 Çalıştayı” kitabında; TTMD’nin HVAC Sistem Seçimi başlığıyla düzenlediği 18.Çalıştayın değerlendirmesi yapılmıştır. Konu ile ilgili standart ve yönetmelikler çerçevesinde sistem seçimindeki etkenler, tüm tiplerin tanıtımı ve kullanım alanları ile örnek bina çözümlemeleri ele alınmış, tartışmalarda sağlanan katkılar ile düşünce ve bilgiler geliştirilmiştir.
 
Bu değerli yayına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 
Kitabı indirmek için:
 
 
 
Çalıştayımızın içerik ve çıktılarını sektörümüz kullanımına hazırlayan değerli meslektaşımız Dr. Murat Çakan’a, sunumlarıyla bizleri aydınlatan değerli meslektaşlarımız Sn. Alpay Akgüç, Sn. Devrim Atalay, Sn. Gökhan Ünlü, Sn. Hakan Ercan, Dr. Murat Çakan, Sn. Sarven Çilingiroğlu, Sn. Volkan Ünlü ve Dr. Zeki Yılmazoğlu’na, oturumları yöneten değerli meslektaşlarımız Sn. Abdullah Bilgin, Sn. Bahri Türkmen, Sn. Erdinç Boz ve Sn. Kani Korkmaz’a, katkılarını esirgemeyerek bilgilerini paylaşan ve daha iyi anlaşılabilirliği sağlayan çalıştay katılımcısı değerli meslektaşlarımıza, dizen ve baskıya hazırlayan Doğa Yayıncılık Ltd. Şti’ye gönülden teşekkür ediyor, 38 numaralı TTMD Yayını “HVAC Sistem Seçimi” Kitabının sektörümüz için yararlı olmasını diliyoruz. 
 
Saygılarımızla,
 
Türk Tesisat Mühendisleri Derneği
 
Paylaş:


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr