HVAC Sistemleri ve Donanımı Kursu Çevrimiçi Yapıldı

HVAC Sistemleri ve Donanımı Kursu Çevrimiçi Yapıldı

TTMD Akademi’nin düzenlediği “HVAC Sistemleri ve Donanımı Kursu” 9 Mayıs – 2 Haziran 2022 tarihleri arasında çevrimiçi olarak gerçekleştirildi. Prof. Dr. Ahmet Arısoy’un yürütücülüğünde yapılan eğitime 22 kursiyer katılırken, eğitimler Prof. Dr. Ahmet Arısoy, Gürkan Görgün, Mehmet Oskay, Orhan Gürson, Sarven Çilingiroğlu ve Volkan Ünlü tarafından verildi.

Toplam 4 hafta ve 45 saat süren kurs kapsamında; kanal tasarımı, fanlar, oda hava dağıtım ekipmanları, klima santrali, ısı geri kazanımı, serpantinler, boru tasarımı, genleşme tankları, vanalar, pompalar, motorlar, değişken hızlı sürücüler, kompresörler, kondansatörler, evaporatif hava soğutma ekipmanları, ısıtma ekipmanları ve bileşenleri, kazanlar, radyatörler, HVAC sistem seçimi ve çeşitli HVAC Sistemleri tasarımı gibi konu başlıklarında detaylı bilgiler anlatıldı.

TTMD Akademi’nin düzenleyeceği eğimlerden haberdar olmak için www.ttmd.org.tr internet sayfasını ve TTMD sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. 

HVAC Sistemleri ve Donanımı Kursu Çevrimiçi Yapıldı HVAC Sistemleri ve Donanımı Kursu Çevrimiçi Yapıldı HVAC Sistemleri ve Donanımı Kursu Çevrimiçi Yapıldı HVAC Sistemleri ve Donanımı Kursu Çevrimiçi Yapıldı HVAC Sistemleri ve Donanımı Kursu Çevrimiçi Yapıldı HVAC Sistemleri ve Donanımı Kursu Çevrimiçi Yapıldı HVAC Sistemleri ve Donanımı Kursu Çevrimiçi Yapıldı
Paylaş:


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71 -
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr