HVAC Sistemleri ve Donanımı Kursu Tamamlandı

TTMD Akademi’nin düzenlediği “HVAC Sistemleri ve Donanımı Kursu” 7-25 Haziran 2021 tarihleri arasında ikinci kez çevirim içi olarak gerçekleştirildi. Prof. Dr. Ahmet Arısoy’un yürütücülüğünde yapılan eğitime 13 kursiyer katılırken, eğitimler Prof. Dr. Ahmet Arısoy, Prof. Dr. Erhan Böke, Gürkan Görgün, Mehmet Oskay, Orhan Gürson, Sarven Çilingiroğlu ve Volkan Ünlü tarafından verildi.

Toplam 3 hafta ve 45 saat süren kurs kapsamında; kanal tasarımı, fanlar, oda hava dağıtım ekipmanları, klima santrali, ısı geri kazanımı, kompresörler, ısıtma ekipmanları ve bileşenleri, HVAC sistem seçimi, tam havalı sistemler, tam sulu sistemler, ısı pompaları, VRF ve soğuk tavan sistemleri gibi konu başlıklarında detaylı bilgiler anlatıldı.

TTMD Akademi’nin düzenleyeceği eğitimlerden haberdar olmak için www.ttmd.org.trinternet sayfasını ve TTMD sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. 

HVAC Sistemleri ve Donanımı Kursu Tamamlandı HVAC Sistemleri ve Donanımı Kursu Tamamlandı HVAC Sistemleri ve Donanımı Kursu Tamamlandı HVAC Sistemleri ve Donanımı Kursu Tamamlandı HVAC Sistemleri ve Donanımı Kursu Tamamlandı HVAC Sistemleri ve Donanımı Kursu Tamamlandı HVAC Sistemleri ve Donanımı Kursu Tamamlandı
Paylaş:


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71 -
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr