TTMD Akademi’nin düzenlediği “HVAC Sistemleri ve Donanımı Kursu” 1-25 Şubat 2021 tarihleri arasında ilk kez çevirim içi olarak gerçekleştirildi. Prof. Dr. Ahmet Arısoy’un yürütücülüğünde yapılan eğitime 21 kursiyer katılırken, eğitimler Prof. Dr. Ahmet Arısoy, Gürkan Görgün, Mehmet Oskay, Dr. Mustafa Bilge, Orhan Gürson, Sarven Çilingiroğlu ve Volkan Ünlü tarafından verildi.

Toplam 4 hafta ve 48 saat süren kurs kapsamında; kanal tasarımı, fanlar, oda hava dağıtım ekipmanları, klima santrali, ısı geri kazanımı, serpantinler, boru tasarımı, genleşme tankları, vanalar, pompalar, motorlar, değişken hızlı sürücüler, kompresörler, kondansatörler, evaporatif hava soğutma ekipmanları, ısıtma ekipmanları ve bileşenleri, kazanlar, radyatörler, HVAC sistem seçimi gibi konu başlıklarında detaylı bilgiler anlatıldı.

TTMD Akademi’nin düzenleyeceği eğimlerden haberdar olmak için www.ttmd.org.tr internet sayfasını ve TTMD sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

HVAC Sistemleri ve Donanımı Kursu Yapıldı HVAC Sistemleri ve Donanımı Kursu Yapıldı HVAC Sistemleri ve Donanımı Kursu Yapıldı HVAC Sistemleri ve Donanımı Kursu Yapıldı HVAC Sistemleri ve Donanımı Kursu Yapıldı HVAC Sistemleri ve Donanımı Kursu Yapıldı HVAC Sistemleri ve Donanımı Kursu Yapıldı

Bizi Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.