IBPSA Türkiye Semineri Yapıldı

 
Uluslararası Bina Performans Simülasyonları Birliği (IBPSA) Türkiye Temsilciliği’nin düzenlediği, IBPSA Genel Sekreteri ve IBPSA-İngiltere temsilcisi Prof. Dr. Pieter DeWilde’nin bina performans simülasyonları üzerine ana konuşmacı olarak katıldığı Seminer 16 Ekim 2019 Çarşamba günü Latanya Hotel Ankara’da gerçekleştirildi.
 
Seminerin açılış konuşmasını yapan IBPSA TR Başkanı Doç. Dr. Gülsu Ulukavak Harputlugil, IBPSA’nın TTMD ile yürüttüğü faaliyetlerini anlatan bir sunum gerçekleştirdi. TTMD Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Gökhan Ünlü ise TTMD hakkında bir genel bilgilendirme sunumu yaptı.
 
Ayrıca, Dr. Neşe Ganiç Sağlam tarafından bina enerji simülasyonları, Sinan Soğancı tarafından hesaplamalı akışkanlar dinamiği (CFD) ve Doç. Dr. Gülsu Ulukavak Harputlugil tarafından akustik performans simülasyonları üzerine sunumlar gerçekleştirildi.
 
IBPSA Türkiye Semineri Yapıldı IBPSA Türkiye Semineri Yapıldı IBPSA Türkiye Semineri Yapıldı IBPSA Türkiye Semineri Yapıldı IBPSA Türkiye Semineri Yapıldı IBPSA Türkiye Semineri Yapıldı IBPSA Türkiye Semineri Yapıldı IBPSA Türkiye Semineri Yapıldı
Paylaş:


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71 -
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr