Jet Fan Sistem Tasarım Kriterleri, Montaj ve Devreye Alma Uygulamaları Semineri Yapıldı

 
TTMD Adana İl Temsilciliği’nin düzenlendiği Jet Fan Sistem Tasarım Kriterleri, Montaj ve Devreye Alma Uygulamaları semineri 14 Ekim 2019 tarihinde MMO Adana Şubesi Eğitim Salonu’nda gerçekleştirildi. Gökhan Eroğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı seminerin oturum başkanlığını Haşim Alan yürüttü.
Eroğlu sunumunda; havalandırma sitemleri, günlük havalandırma, duman tahliye, 10 hava değişimli sistem, ısı-duman kontrol sistemi, yangın dumanı hesap yöntemi, sistem tasarım kriterleri, jetfan montajı, elektrik ve otomasyon konularında bilgiler aktararak örnek proje dizaynı sergiledi. Seminer sonunda TTMD Adana İl Temsilcisi Savaş Geçgeldi, oturum başkanı ve konuşmacıya teşekkür belgesi takdim etti. 
 
Jet Fan Sistem Tasarım Kriterleri, Montaj ve Devreye Alma Uygulamaları Semineri Yapıldı Jet Fan Sistem Tasarım Kriterleri, Montaj ve Devreye Alma Uygulamaları Semineri Yapıldı Jet Fan Sistem Tasarım Kriterleri, Montaj ve Devreye Alma Uygulamaları Semineri Yapıldı Jet Fan Sistem Tasarım Kriterleri, Montaj ve Devreye Alma Uygulamaları Semineri Yapıldı
Paylaş:


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71 -
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr