“Pandemiyi Sohbete Çeviriyoruz!” Etkinliği Yapıldı

Webinar video

TTMD Dijitalleşme Komitesi’nin düzenlediği “Pandemiyi Sohbete Çeviriyoruz!konulu çevrimiçi seminer 12 Mart 2021 tarihinde gerçekleştirildi. Moderatörlüğünü Seçil Kızanlık İskender’in yürüttüğü sohbete Gökhan Tatlıdede, Nevroz Karakuş, Utku Özdemirel, Yalçın Katmer, Zafer Düşünmez ve Zerrin Yücesan konuşmacı olarak katıldı.

Toplantıda kısa bir sunum gerçekleştiren Zafer Düşünmez; değişen davranışlar ve dijital toplantılarla birlikte oluşan avantaj ve dezavantajlara değinerek, evden çalışmanın pandemi öncesi trafikte harcanan zamanı daha verimli kullanmayı sağladığını belirtti. Salgınla birlikte telefon ve internet kullanımındaki artışa dikkat çeken Düşünmez, iş modellerinin artık internet üzerinden yapılabilecek şekilde tasarlanabileceğini söyledi.  İkinci sunumu yapan Gökhan Tatlıdede, Uzaktan Çalışma Yönetmeliği ve evde yaşama kültürümüzle, Türkiye’de birçok firmanın kalıcı uzaktan çalışmaya devam etmeyi planladığını söyleyerek uzaktan çalışmanın getirdiği zorluklara ve faydalara değindi.

Küresel salgın şartlarına göre yeniden düzenlenen yaşam şekillerinin görüşüldüğü toplantıda, evden çalışma maceraları, şirketlerde dijital dönüşüm, yeni normalde HVAC, akıllı çözümler, dijital çay molası, yeni ekonomi eğilimleri, değişen inovasyon yaklaşımı gibi konu başlıkları gündeme alınırken tüm konuşmacılar süreçte yaşadıkları deneyimleri aktardı.

“Pandemiyi Sohbete Çeviriyoruz!” Etkinliği Yapıldı “Pandemiyi Sohbete Çeviriyoruz!” Etkinliği Yapıldı “Pandemiyi Sohbete Çeviriyoruz!” Etkinliği Yapıldı “Pandemiyi Sohbete Çeviriyoruz!” Etkinliği Yapıldı
Paylaş:


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71 -
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr