Tesisatta Temel Tehlike Avcılığı – STK ve Kurumlar için İSG Liderliği Semineri

Tesisatta Temel Tehlike Avcılığı – STK ve Kurumlar için İSG Liderliği Semineri Yapıldı
 
TTMD İstanbul İl Temsilciliği 2019/2020 Eğitim yılı birinci semineri 28 Eylül 2019 Cumartesi günü Tekfen Tower Binasında yapıldı. Tesisatta Temel Tehlike Avcılığı – STK ve Kurumlar için ISG Liderliği konulu eğitim seminerine Beste Ardıç Arslan konuşmacı olarak katılırken, Mürşit Çelikkol seminerin oturum başkanlığını yürüttü. 
Seminer öncesi kısa bir konuşma yapan TTMD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Kazım Beceren, ilerleyen süreçte gerçekleşecek çalıştay, sempozyum gibi faaliyetler hakkında katılımcılara ön bilgi aktardı. Konuşmacı Beste Ardıç Arslan, sunumunun birinci bölümünde  ilk olarak iş kazaları ve bakım faaliyetleri açısından genel durumu özetledi ve stratejik iş sağlığı yönetimine değinerek Tesisat işlerindeki mevcut tehlikeleri örnekledi. Arslan ikinci bölümde tehlike avcılığının unsurlarını; planlama, üç seviyeli inceleme ve eğer olursa incelemesi, aksiyon alınması ve ekiple konuşması olarak 3 maddede anlatarak yönetim liderliğinin önemine dikkat çekti. Soru cevap bölümünün ardından seminer, TTMD İstanbul Temsilciliği’nin konuşmacı ve oturum başkanına teşekkür belgesi takdimiyle son buldu. 
 
Tesisatta Temel Tehlike Avcılığı – STK ve Kurumlar için İSG Liderliği Semineri Tesisatta Temel Tehlike Avcılığı – STK ve Kurumlar için İSG Liderliği Semineri Tesisatta Temel Tehlike Avcılığı – STK ve Kurumlar için İSG Liderliği Semineri Tesisatta Temel Tehlike Avcılığı – STK ve Kurumlar için İSG Liderliği Semineri Tesisatta Temel Tehlike Avcılığı – STK ve Kurumlar için İSG Liderliği Semineri Tesisatta Temel Tehlike Avcılığı – STK ve Kurumlar için İSG Liderliği Semineri Tesisatta Temel Tehlike Avcılığı – STK ve Kurumlar için İSG Liderliği Semineri
Paylaş:


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71 -
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr