TTMD 13. Dönem Olağan Genel Kurulu Yapıldı

 
Türk Tesisat Mühendisleri Derneği 13. Dönem Olağan Genel Kurul Toplantısı, 23 Mart 2019 tarihinde TTMD üyelerinin katılımlarıyla Ankara Latanya Otel’de yapıldı. Açılışın ardından Genel Kurul Divan Başkanlığı’na Sayın Ethem Özbakır, yardımcılıklarına Samet Uslu ve Gülmetan Atagün Savaş seçildi. Gündem maddelerinin karara bağlanmasından sonra, sırasıyla MÜKAD Yönetim Kurulu Başkanı Esma Sarıaslan Divrikli, TOBB İklimlendirme Meclisi Başkanı Zeki Poyraz, İSKİD Başkan Vekili Ayk Didonyan, MTMD Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Çelimli ve MMO Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Yener genel kurula hitaben birer konuşma yaptı. 
Genel Kurul’un açılış konuşmasını yapmak üzere kürsüye gelen TTMD 13. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Birol Kılkış, yurt içi ve yurt dışında dernek adına gerçekleştirilen çalışmalar hakkında kısa bilgi verdikten sonra, dönem içerisinde birlikte çalıştığı yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.  Açılışın ardından geçilen 2019 Faaliyet Sunumunda TTMD Yönetim Kurulu Üyeleri; temsilcilikler, basın ve halkla ilişkiler, yayın ve sertifikalı eğitimler, MMO, sektörel dernekler ve kamu kurumları ile ilişkiler, Sempozyum 2018, dış ilişkiler, komiteler, yeni web sitesi, üye yönetimi ve dijital arşiv yazılımları, mali tablolar, stratejik plan ve son olarak performans değerlendirmesi konu başlıklarında birer sunum gerçekleştirdiler. 
Faaliyet Raporu’nun okunmasının ardından 2018-2019 yılı Dernek ve İktisadi İşletme Bilanço, Gelir-Gider Tabloları ve Dernek Denetim Kurulu Raporu Genel Kurul’a sunuldu. Okunan raporların görüşülmesinin ardından, 2018-2019 yılı Yönetim Kurulu çalışmaları, Genel Kurul tarafından oybirliği ile ibra edildi. Dernek Tüzüğü’nün bazı maddelerinde değişiklik yapılmasının görüşülmesi ve kabulünden sonra yeni yönetim kurulu seçimi için oy verme işlemine geçildi.
Kurul üyelerini seçmek üzere yapılan oylama sonucunda, iki yıl süre ile görev alacak olan TTMD 14. Dönem Yönetim, Denetim ve Onur Kurulu Üyeleri şu isimlerden oluştu: 

Yönetim Kurulu Üyeleri (Asıl)

 1. Prof.Dr. Birol Kılkış
 2. Ceren Ercan
 3. Deniz Arzu Atik
 4. Gökhan Ünlü
 5. Hakan Kocaova
 6. Haşim Alan
 7. Dr. Kazım Beceren
 8. Dr. Kemal Gani Bayraktar
 9. Kemal Gökay
 10. Meriç Sapçı
 11. Merve Sabay
 12. Sinan Soğancı
 13. Tamer Şenyuva

Yönetim Kurulu Üyeleri (Yedek)

 1. Ahmet Demir
 2. Burak Öztürk
 3. Cenani Bozkına
 4. Doç. Dr. İbrahim Atmaca
 5. Dr. Ziya Haktan Karadeniz
 6. Eren Kalafat
 7. Gökhan Tatlıdede
 8. Cenk Tiftikçigil
 9. Hande Ultav
 10. Nevroz Karakuş
 11. Seçil Kızanlık İskender
 12. Seyhun Baran
 13. Umut Barış Yılmaz

 

Denetim Kurulu Üyeleri (Asıl)

 1. Onur Tuga
 2. Orhan Gürson
 3. Ömer Faruk Eroğlu

Denetim Kurulu Üyeleri (Yedek)

 1. Gökçen Bayhan
 2. İlhan Karaduman
 3. Hakan Yazman

Onur Kurulu Üyeleri (Asıl)

 1.  Akdeniz Hiçsönmez
 2.  Ersin Gökbudak
 3.  Kani Korkmaz

Onur Kurulu Üyeleri (Yedek)

 1. Engin Kenber
 2. Erdinç Boz
 3. Levent Tosun
*Tüm kurullar isme göre alfabetik sıralamaya göre listelenmiştir. 
 
TTMD 14. Yönetim Kurulu gerçekleştirdiği ilk YK Toplantısıyla görevlilerini Kemal Gani Bayraktar (YK Başkanı), Meriç Sapçı (YK Başkan Yardımcısı), Kazım Beceren (YK Başkan Yardımcısı), Tamer Şenyuva (YK Başkan Yardımcısı), Kemal Gökay (Muhasip Üye) ve Gökhan Ünlü (Genel Sekreter) olarak oybirliğiyle belirledi. 
 

 

 
TTMD 13. Dönem Olağan Genel Kurulu Yapıldı TTMD 13. Dönem Olağan Genel Kurulu Yapıldı TTMD 13. Dönem Olağan Genel Kurulu Yapıldı TTMD 13. Dönem Olağan Genel Kurulu Yapıldı TTMD 13. Dönem Olağan Genel Kurulu Yapıldı TTMD 13. Dönem Olağan Genel Kurulu Yapıldı
Paylaş:


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71 -
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr