TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı

TTMD Ankara Temsilciliği’nin düzenlediği yeni yıl kokteyli 25 Aralık tarihinde Ankara Latanya Hotel’de yapıldı. 250 kişiyi aşan katılımla gerçekleşen yılbaşı buluşmasında çok sayıda TTMD Üyesi ve sektör paydaşı bir araya geldi. Açılışta konuşan TTMD Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Kemal Gani Bayraktar, Derneğin sürdürdüğü çalışmalar hakkında kısa bilgiler aktardı. Bayraktar: “Yurtiçinde ve yurtdışında derneğimizi ve üyelerimizi tanıtma ve geliştirme çabalarımız sürüyor. Şu an 15 ilde bulunan TTMD Temsilciliklerine 2020 yılında Kıbrıs Temsilciliğimizi ekliyor, Dubai, Londra ve Brüksel’de irtibat noktası oluşturuyoruz. 1-3 Nisan’da İstanbul’da gerçekleşecek uluslararası sempozyumumuzu yurtdışından da katılacak meslektaşlarımızla birlikte gerçekleştireceğiz. Bir diğer konferansımız CLIMAMED’i Mayıs ayında Lizbon’da düzenlemek için çalışmalarımız devam etmekte. Şubat ayında Orlando’da gerçekleşecek ASHRAE Kış Konferansına katılmak isteyen tüm üyelerimiz, derneğimiz ile iletişime geçerek ASHRAE üyeleri ile aynı şartlarda konferansa katılabilirler. Oluşturulan teknik komitelerde bilginin üretiminde katılım ve katkılarınız önemlidir. Yeni yılla birlikte İç Ortam Kalitesi Teknik Komitesi ve Enerji ve Çevre Liderliğinde Kadın Konseyi de çalışmalarına başlıyor. Mayıs ayından beri REHVA Yönetim Kurulundayız, bu sayede 27 ülkeden 130bini aşkın meslektaşımızla daha etkin işbirlikleri oluşturmamız için önemli bir fırsat yaratıldı. Tasarımcı üyelerimizin firma ve öne çıkan projelerinin bilgileri ile yer alabilecekleri http://designers.ttmd.org.tr/ web sitemiz, tasarımcılarımızın uluslararası bilinirliğini artırmak için oluşturuldu, lütfen bilgilerinizi tamamlayınız” dedi ve 2020 yılı için iyi dileklerini sundu.

Açılışta konuşan TTMD Ankara İl Temsilcisi Eren Gürdal, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere ve yeni yıl buluşmasının gerçekleşmesine katkı sağlayan Baltimore Aircoil Firmasına teşekkür etti. Pasta kesiminin ardından, katılımcılar müzik eşliğinde keyifli saatler geçirdiler.

TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı TTMD Ankara Temsilciliği Yılbaşı Buluşması Yapıldı
Paylaş:


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71 -
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr