TTMD, COPILOT Şirketi ile Anlaşma İmzaladı

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği, COPILOT Kontrol-İşletmeye Alma-Kabul (KİK-Commissioning) Şirketi ile KİK servisleri alanında hizmet verecek uzman yetiştirmek amacıyla MoU anlaşması imzaladı. 6 Aralık 2018 tarihinde TTMD Kozyatağı Ofisinde gerçekleşen imza törenine, TTMD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tuba Bingöl Altıok, Dr. Murat Çakan, Emre Özmen, Devrim Gürsel, Cüneyt Mert TTMD adına katılırken, COPILOT Firmasını Şirket Müdürü Erick Melquiond temsil etti. 
COPİLOT’un, içinde TTMD’nin de etkin aktör olarak yer aldığı REHVA’ya üye ulusal derneklerden bazılarıyla ortaklaşa oluşturduğu KİK programı projelerin uzman bir üçüncü unsur tarafından gerek gerçekleştirilme süreçlerinde kontrolünü, işletmeye alınmalarını ve kabul edilmelerini gerekse sonlandırılmalarının ardından gelen süreçlerde sistemlerin işleyişinin gözlemlenmesini sağlamak üzere geliştirilmiştir.  

TTMD, COPILOT Şirketi ile Anlaşma İmzaladı TTMD, COPILOT Şirketi ile Anlaşma İmzaladı TTMD, COPILOT Şirketi ile Anlaşma İmzaladı
Paylaş:


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71 -
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr