TTMD II. Dönem Mentorluk Programı Başladı

Sektörümüzde faaliyet gösteren genç meslektaşlarımız ile deneyimli meslektaşlarımızı bir araya getirmek amacıyla; TTMD ilk kez 2021 yılı Mart-Haziran döneminde gerçekleştirilen TTMD Mentorluk Programı’nın ikincisi 17 Mart 2022’de yapılan Lansman Toplantısı ile başladı.

TTMD Yönetim Kurulu Üyeleri, TTMD Mentorluk Programı Koordinasyon Komitesi, mentor ve mentilerin katılımıyla başlayan toplantının açılışında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Meriç Sapçı, programın hazırlığında emeğe geçenlere teşekkür ederek menti ve mentorlara başarı diledi.

Toplantıda bir sunum yapan TTMD Mentorluk Programı Koordinasyon Komitesi Başkanı Sarven Çilingiroğlu, Mentorluk Programı’nın öncesinde yapılan anket çalışmalarından elde edilen veriler, bu veriler ışığında yapılan hazırlıklar ve TTMD’nin bu programdan beklentileri ve sektör kazanımları hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Sunumun ardından TTMD Mentorluk Programı Yürütücüsü Figen Görücü, programa katılan 19 Mentor ve 19 Mentinin eşleştirmelerini açıkladı. Tüm Mentor ve Mentilerin tanıtımlarının ardından lansman toplantısı sona erdi.

TTMD’nin II. Mentorluk Programı kapsamında 19 Mart 2022 tarihinde Mentilere, 22 Mart 2022 tarihinde ise Mentorlere 6 ay sürecek program hakkında bilgi vermek amacıyla iki ayrı toplantı gerçekleştirildi. TTMD olarak Mentorluk Programı sürecine ait bilgiler sektörümüzle paylaşılmaya devam edecektir.

Paylaş:


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71 -
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr