TTMD Kitap Yayında!

Mesleğimizi uygularken ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak, binalarda sağlıklı, güvenli ve konforlu yaşanabilir ortamlar yaratmak, doğanın imkânlarını da kullanarak enerji etkin ve çevreyi koruyan çözümler üretmek ve bu doğrultuda diğer meslek ve uzmanlık paydaşları ile eşgüdüm içinde hareket etmek amacıyla Türk Tesisat Mühendisleri Derneğimiz çalışmalarını 1992’den bu yana aralıksız sürdürmektedir. İklimlendirme sektörünün öncüsü Derneğimiz, kuruluş amacı doğrultusunda bilgi paylaşımı ve eğitimi her zaman ön planda tutmuştur. Yıllar boyunca düzenlen eğitim seminerleri, sempozyumlar ve çalıştaylardan gelen bilgi birikimleri, sektörümüze TTMD Yayınları, Kitaplar, Dergi ve Bültenler olarak ulaştırılmıştır.

Profesyonel hizmet veren meslektaşlarımızla, yeni mezun mühendisler ve bu meslekte yetişmek isteyen öğrencilerin uygulama alanındaki eğitimlerine, araştırmalarına, bilgi ve teknoloji transferine katkıda bulunmak amacıyla sektörümüz ile ilgili doğru ve çağdaş bilgiler içeren Kitaplar yayımlanmış ve sektörümüzün yararına sunulmuştur.

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği bünyesinde yıllardır siz değerli üyelerimize ulaştırdığımız kitaplarımıza artık TTMD Kitap internet sitesi üzerinden çevrimiçi olarak ulaşıp, sipariş ettiğiniz kitapları evinizde veya işyerinizde teslim alabilirsiniz!

Tüm meslektaşlarımızı ttmdkitap.com kitap satış sayfamıza üye olmaya ve sektörümüze dair oldukça değerli bu kitapları okumaya ve okutturmaya davet ediyoruz…

TTMD Kitap bünyesinde yer almasını önerdiğiniz yayınlar için lütfen bizimle iletişime geçiniz. ttmd@ttmd.org.tr

TTMD Kitap Yayında!
Paylaş:


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71 -
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr