TTMD Mentörlük Programı ile Bir Araya Geliyoruz

Üyelerimizin profesyonel, kişisel gelişim ve liderlik hedeflerine rehberlik ederek,  karşılıklı paylaşımlarla, bilgi ve yetkinliklerinin geliştirilmesine olanak sağlamak amacıyla; TTMD ilk kez 2021 yılı Mart-Haziran döneminde Mentörlük Programını hayata geçirecektir. Mentörlük Programı için başvuru sürecimizin başladığını heyecanla paylaşmak isteriz. 
TTMD Mentörlük Programı’ndaki temel amacımız;  sektörümüzde faaliyet gösteren genç meslektaşlarımız ile deneyimli meslektaşlarımızı bir araya getirmek, mesleki ve kişisel gelişimi artırmaya odaklı bir deneyim ve bilgi  paylaşım platformu oluşturmaktır.
İlk dönem Mentörlük Programımız 2021 Haziran ayında sona erecek olup; bu süre içerisinde en az 4 adet birebir görüşmeyi ve çeşitli gelişim faaliyetlerini içerecektir. Programımıza seçildiğiniz takdirde süreç ve işleyişe dair daha detaylı bir bilgi paylaşımı sağlanacaktır. 35 yaşını aşmamış TTMD Üyelerimiz Mentörlük Programından yararlanma taleplerinittmd.izmir@ttmd.org.traracılığıyla iletebilecekler ve başvurular TTMD Mentörlük Programı Yürütme Komitesi tarafından değerlendirilerek Mentörler ile irtibatlandırılacaklardır. 

Derneğimizin misyonu olan ‘Entelektüel birikimi, çözümsel yaklaşımı ve etik duruşu  ile mesleğe ve sektöre değer katmak’ çerçevesinde yürütülen Mentörlük Programı ile; üyelerimize mesleki gelişimlerine katkının yanı sıra, değerli bir deneyim ve bilgi paylaşım platformu da sunulmuş olunacaktır.  

Katılımınıza ve ilginize teşekkür ederiz. 

TTMD Mentörlük Programı ile Bir Araya Geliyoruz
Paylaş:


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71 -
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr