TTMD REHVA Yönetim Kurulunda

TTMD Avrupa Isıtma, Havalandırma, İklimlendirme Dernekleri Federasyonu’nun (REHVA) Yönetim Kurulunda 
 
Türkiye’nin de içinde olduğu 27 Avrupa ülkesinden 120.000’den fazla aktif olarak çalışan HVAC uzmanını temsil eden meslek organizasyonu Avrupa Isıtma, Havalandırma, İklimlendirme Dernekleri Federasyonu (REHVA)’nın yönetim kurulunda Türkiye’den TTMD yerini aldı. 
 
Türkiye’deki Tesisat Mühendislerini ve tesisat alanda yapılan mühendislik çalışmalarını temsil eden Türk Tesisat Mühendisleri Derneği, REHVA’nın Mayıs ayında gerçekleştirdiği genel kurul sonucunda, yeni dönemde üç yeni yönetim kurulu üyesi arasında yerini aldı. 
 
Avrupa Yönetmelikleri ve Standartlarını oluşturan Avrupa komisyonu ile yakın bir çalışma içinde olan Avrupa Isıtma, Havalandırma, İklimlendirme Dernekleri Federasyonu’nun (REHVA), Genel Kurul toplantısı 26 Mayıs 2019’da Bükreş’te düzenlendi. Yeni dönem çalışmaları ile ilgili değişikliklerin açıklandığı toplantıda, önceki dönem REHVA Başkanlığını üstlenen Stefano P. Corgnati, görevini yeni başkan ve REHVA eski muhasip üyesi Frank Hovorka’ya (AICVF) üç yıllık süre ile devretti. 
 
Genel Kurul süresince, REHVA’nın yönetim kurulu üyelerinin seçimleri de yapıldı. Yeni dönemde üç yeni yönetim kurulu üyesi ile devam etme kararı alan REHVA, Ivo Martinac (SWEDVAC) ve Juan Travési (ATECYR)’nin yanında Türkiye’den TTMD Başkanı Dr. Kemal Gani Bayraktar’ı yönetim kurulu üyeliğine seçti. Önceki dönemde yönetim kurulunda yer alan üç üyenin ise; Manuel Gameiro da Silva (OEP), Atze Boerstra (TVVL) ve Catalin Lungu’nun (AIIF/AFCR/AGFR) yönetim kurulundaki üyeliği devam edecektir.
 
 
TTMD REHVA Yönetim Kurulunda
Paylaş:


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71 -
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr