TTMD Temsilcilik Çalıştayı Yapıldı

 
 
Türk Tesisat Mühendisleri Derneği Yönetim Kurulu tarafından organize edilen ve TTMD Temsilcileri ile Yönetim Kurulu’nu bir araya getiren “Temsilcilik Çalıştayı” 27 Temmuz 2019 tarihinde Ankara Latanya Hotel’de yapıldı. Toplantıya TTMD Yönetim Kurulu Üyelerinin tamamı ve yedek yönetim kurulu üyelerinden Hande Ultav ile Gökhan Tatlıdede’nin yanı sıra Temsilcilerden Savaş Geçgeldi, Eren Gürdal, İsmail Cem Çetin, Hamit Mutlu, Ferhat Gül, Mehmet Cihan Beyhan, Gülmetan Savaş, Seçkin Erdoğmuş, Cem Gürel katıldı. 
 
Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren temsilciliklerden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Haşim Alan, toplantının amacına ilişkin genel bilgilendirme yaptıktan sonra temsilciliklerin amaçları, görev ve sorumluluklarıyla ilgili bir sunum yaptı. Alan, özellikle eğitim seminerlerinin temsilcilikler açısından önemine dikkat çekti.  İkinci sunumu yapmak üzere kürsüye gelen TTMD Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Kemal Gani Bayraktar, TTMD’nin halen yürütmekte olduğu Stratejik Plan ve bu kapsamda elde edilen veriler ile çizilen yol haritasını anlattı.  TTMD’nin sektörde konumu ve önemine dikkat çeken Bayraktar; stratejik amaç ve hedefler doğrultusunda tesisat sektöründe farkındalığı artırmak, kurumsal ve kurum içi iletişimi geliştirmek, faaliyetlerin çeşitlerinin artırmak ve kalitesini yükseltmek, kurumsal yapılı güçlendirme ve sürdürülebilirliğini sağlama hedeflerinde olduklarını belirtti. 
 
Temsilcilik sunumlarından önceki son sunumu yapan TTMD Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Gökhan Ünlü ilk olarak derneğin tarihçesi, kuruluş amaçları, üye yapısı, komisyon ve komite çalışmaları, düzenli etkinlikler hakkında bilgi verdikten sonra; son dönemde geliştirilen TTMD Portal, dijital çalışmalar ve projeleri anlattı. 
 
Çalıştayın devamında TTMD İl Temsilcileri, kendi illerine bağlı çalışmalar hakkında bilgilendirme yaparak temsilciliklerin güçlü ve zayıf yönlerini, fırsat ve tehditlerini, çalışma hedeflerini ve yönetim kurulundan beklentilerini birer sunum halinde iletti. Toplantının kapanışında bir genel değerlendirme konuşması yapan TTMD Başkanı Kemal Gani Bayraktar, belirledikleri “Başarım Ölçütleri” tablosu ile Temsilcilere bir yol haritası çizerek daha başarılı çalışmalar elde etmek istediklerini söyledi.  
 
 
 
TTMD Temsilcilik Çalıştayı Yapıldı TTMD Temsilcilik Çalıştayı Yapıldı TTMD Temsilcilik Çalıştayı Yapıldı TTMD Temsilcilik Çalıştayı Yapıldı TTMD Temsilcilik Çalıştayı Yapıldı TTMD Temsilcilik Çalıştayı Yapıldı TTMD Temsilcilik Çalıştayı Yapıldı TTMD Temsilcilik Çalıştayı Yapıldı TTMD Temsilcilik Çalıştayı Yapıldı
Paylaş:


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr