Yüksek Depoların Sprinkler ile Korunması Semineri Yapıldı

 
Türk Tesisat Mühendisleri Derneği İzmir Temsilciliği tarafından düzenlenen, 2019-2020 Dönemi 2. Semineri 11.10.2019 tarihinde, “Yüksek Depoların Sprinkler ile Korunması” konusunda gerçekleştirildi. MMO İzmir Tepekule Kongre Merkezi Ege Salonu’ndaki etkinliğe, konuşmacı olarak Yusuf Arslan katılırken seminer oturum başkanlığını Hakan Kocaova yaptı.
 
Seminere, standart depolama şekilleri, depolanan malzeme sınıfları, depolama şekilleri ile ilgili ilave detaylar ve sprinkler sistemi tasarımı anlatarak başlayan Yusuf Arslan, daha sonra depolar için sprinkler başlıkları, FM kurallarında değişiklikler ve yeni teknoloji ve çözümler hakkında bilgi verdi. İkinci bölümde yüksek depoların sprinkler ile korunmasını detaylı şekilde anlatan Arslan, son bölümde katılımcılardan gelen soruları yanıtladı. Seminer TTMD İzmir Temsilciliği’nin, oturum başkanı ve konuşmacıya teşekkür belgesi takdimiyle son buldu. 
 
Yüksek Depoların Sprinkler ile Korunması Semineri Yapıldı Yüksek Depoların Sprinkler ile Korunması Semineri Yapıldı Yüksek Depoların Sprinkler ile Korunması Semineri Yapıldı Yüksek Depoların Sprinkler ile Korunması Semineri Yapıldı Yüksek Depoların Sprinkler ile Korunması Semineri Yapıldı Yüksek Depoların Sprinkler ile Korunması Semineri Yapıldı
Paylaş:


   
            <   
İletişim
Adres: Bestekar Cad. Çimen Apt. No:15/2 Kavaklıdere/Ankara
Tel: +90 312 419 45 71 -
Fax: +90 312 419 58 51
EMail: ttmd@ttmd.org.tr